Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferrino |
| Вес | 1500 г |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8014044955303 |
| Артикул | 925736 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Кокон |
| Габарити упаковки | 37 х 24 х 24 см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Цвет | Orange/Black |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Мінімальна температура комфорту | -10°C |
| Наполнитель | 960 g Microfiber Polyester |
| Розміри | 215 х 80 х 55 см |
| Сезонность | Зимові |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальный мешок |
Информация для заказа
- Цена: 7 542 ₴




