Ніж викидний 20008
Grand Way 2008 — фронтальний викидний ніж із клинком типу американський танто.
Що таке фронтальний викидний ніж?
Фронтальними називають автоматичні ножі, клинок яких викидається з колодки не збоку, а вздовж поздовжньої осі.
Фронталки випускають багато виробників ножів у всьому світі. Не залишився осторонь від модних трендів і Grand Way.
Як влаштований фронтальний викидний ніж 2008?
Користуватися фронтальним викидним ножем Grand Way 2008 дуже просто. Механізм викидання клинка в цій моделі — двоопераційний (Out The Front Double Auto). Простіше кажучи, зміщення слайдера вперед викидає клинок із колодки, зміщення назад — прибирає.
Механізм спрацьовує чітко й без затримок. Саме за такий ефектний викид клинка та цінують фронталки.
Клинок має форму «американський танто». Він має досить солідний вигляд і характеристики. Його довжина становить 95 мм, товщина в обуху — 2,7 мм.
Сталь клинка — добре відома неіржавка сталь 440 C. Це — міцний і стійкий до корозії матеріал.
На тильному боці колодки розташований склобій. Там само кріпиться і сталевий кліпс для кріплення ножа на брючній кишені.
Також у комплекті з ножем постачається міцний тканинний чохол, який можна закріпити на ремені штанів або іншому елементі екіпірування.
Фронтальний викидний ніж Grand Way 2008 чудово впорається з більшістю типових для міського EDC-ножа завдань. Але крім цього, з нього вийде прекрасний "антистрес — ґаджет", який точно покращить вам настрій!
Примітка. Согласно документу «Методика криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих з нею виробів», действующему в Украине, фронтальный выкидной нож Grand Way 2008 относится к разряду хозяйственно-бытовых инструментов. Якщо ви перебуваєте в іншій держави, перед купівлею вам треба ознайомитися з місцевими законами щодо різального інструменту особисто.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Викидний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 145 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Маса, г | 245 |
| Наявність кліпси | Да |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Поверхня леза | Paint, Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
| Тип замка | автомат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 176 ₴







