Ніж складаний Rokot-7641.
Rokot-7641– EDC складаний ніж від Real Steel Knives і дизайнера Івана Брагінця (Ivan Braginets).
Rokot — черговий плід співпраці Real Steel Knives і дизайнера Івана Брагінця. Те, що Real Steel прагне підняти клас своїх виробів не тільки підвищенням якості матеріалів і збирання, але регулярним залученням до роботи професійних дизайнерів, дійсно дає свої результати. І нехай лінійка бренда виходить дещо різношерстою, зате в ній вистачає дійсно цікавих моделей. До таких ось цікавих безперечно ножів можна і роботи Івана Брагінця.
Пишуть, що ще створюючи свій Havran, Іван шукав способи «здати ніж максимально простої геометрії» й «використовувати більше прямих ліній». Безсумнівно, все це йому вдалося.
Rokot, мабуть, є гідним продовжувачем і навіть розвитком цих ідей. Обриси ножа дійсно вирізняються простотою й лаконічністю ліній, що викликають у пам'яті класичні дизайни від Баухаус. А такі асоціації в наш час багато чого варті. Утім, тут як із будь-яким витвором візуального мистецтва — найкраще один раз побачити. Фото перед вами. Дивіться.
Чисто технічно ж ніж являє собою складаний ніж із замком типу liner lock і фронт фліпером. Як альтернативний спосіб розкриття ножа є досить оригінальні шпеники.
Клинок — акуратний drop pint із високими прямими спусками та добре помітними декоративними долами. Досить оригінальним моментом є наявність насічки під пальці не тільки на обуху, але й на своєрідному рикасо ножа. Зведення в ножа дуже тонке, дещо потовщується до вістря. Це точно — чудовий EDC різак.
В осьовому розміщена пара підшипників. Працює вся механіка просто безвідмовно. Що для Real Steel, звичайно ж, давно стало нормою. Від ножів цього бренда якось іншого й не чекаєш. Якість у них стабільно висока.
Як сталь клинка вказана N690. Багато хто вважає, що ця неіржавка сталь від австрійської компанії Böhler — Uddeholm просто не має вад. Спортити не будемо, сталь дійсно чудова.
Колодка складається з пари полегшених сталевих лайнерів, покритих накладками з G10. Накладки покриті оригінальними насічками, що схожі на абетку Морзе. За бажання, можете спробувати розшифрувати цей код. Раптом там дійсно щось написано?
Є бекспейсер з того ж G10. У бекспейсері є темлячний отвір. Уся «кріплення» представлена гвинтами під звичайний прямий шліц. Що знову-таки цілком у дусі ідей простоти та «прямизни» дизайну.
Привертає до себе увагу та вкрай оригінальний кліпс. Кліпсу можна переставити на зручну вам сторону. Посадку вона забезпечує досить глибоку. З огляду на те, що сам ніж досить-таки плоский (товщина колодки — 13 мм) і легкий (112 грамів), носити його на кишені легко та навіть комфортно.
Ну і ще раз звернуть вашу увагу на вкрай оригінальний дизайн кліпси. Щось у цьому роді трапляється нечасто. Особливо в ножах від китайських брендів. Так що можна сказати, що це — ще один плюс у скарбничку приємних емоцій, які викликає цей дійсно красивий і цікавий ніж.
І спору немає, позитивних емоцій Рокот викликає чимало. Складаний цей уже встиг завоювати певну популярність і репутацію. Придивіться до цього ножу ближче, про його купівлю ви точно ніколи не пошкодуєте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 93 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | подарункова коробка з вкладнем |
| Довжина колодки | 107 мм |
| Марка стали | Bohler N690 |
| Маса, г | 112 |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 58-60 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 856 ₴






