Нож складной CH 3519-black.
CH 3519 — ніж із преміумного сегмента продукції CH Outdoor. Висока якість збирання, найкращі матеріали, стильний дизайн — всі ознаки топового ножа, що називається, при ньому. Він не загубиться й не матиме вигляд малим родичем в оточенні люксових елементів ситуації. Або в салоні дорогого автомобіля.
У чому, на полиці колекціонера він так само може стати гідним уваги експонатом.
Але не тільки аристократизмом образу гарний цей ніж.
Його колодка виготовлена з титанового сплаву 6AL4V з карбоновими вставками. Чи варто говорити, що колодка, виготовлена з цього сплаву, буде легкою, міцною, стійкою до корозії та перепадів температур, винятково надійною? Беккпейсер і низькопрофільна кліпса виготовлені з того ж 6AL4V. Ручка вирізняється високою ергономічністю і витонченістю форм, вона вкрай комфортно лежить у долоні, істотно підвищуючи зручність користування ножем.
Клинок ножа виготовлений із сучасної порошкової сталі марки S35VN — результатом співпраці Crucible Steel і Chris Reeve Knives. Ця сталь відома своєю винятковою опірністю ударним навантаженням, корозійною стійкістю і чималою тривалістю збереження гостроти різальної крайки навіть за активної експлуатації. S35VN відома, як одна з найкращих ножових сталей, і знаходить своє застосування в топових ножах найвідоміших світових брендів.
Грінд клинка вельми оригінальний, виготовлений у дусі хай-текового дизайну всієї моделі. Спуски високі та прямі, майже від самого обуха. Підводи маленькі (приблизно 1 мм), акуратні. Зведення тонке (менш ніж 0,4 мм). Все це, у поєднанні зі сталлю S35VN, наділяє ніж просто винятковим різальним потенціалом. Все інше, мабуть, залежить тільки від прямих рук власника.
Ніж легко та хвисько розкладається завдяки плавцю-фліперу. Пара підшипників в осьовому прекрасно справляється зі своєю роботою.
Титанова пружина фіксатора типу frame lock, посилена сталевим сухарем, що істотно підвищує її експлуатаційний ресурс.
Якість збирання CH 3519 очікувана висока. У наш час серйозні китайські виробники, завдяки накопиченому досвіду та застосуванню найсучасніших збірних ліній і технологій, стабільно показують високий рівень якості. Водночас ціни на їхню продукцію утримуються на набагато меншому рівні, ніж у іменитих західних конкурентів. З цієї причини придбання ножа CH 3519 є одним із найбільш доступних способів стати власником складника по-справжньому топового преміального рівня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CH KNIVES |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | подарункова коробка з вкладнем |
| Довжина колодки | 125 мм |
| Марка стали | Crucible CPM® S35VN™ |
| Маса, г | 136 |
| Матеріал ручки | 6AL4V Titanium, Карбон |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Поверхня леза | Black Oxide |
| Твердість сталі, HRC | 59-61 |
| Тип замка | Frame Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴





