Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 104 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Викидний |
| Тип паковання | картонна упаковка |
| Довжина колодки | 136 мм |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 154 |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Тип замка | Frame Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴




