
Шеф-ніж 278 WD — WORMWOOD (Grossman)
806 ₴
- В наявності
- Код: 278 WD - WORMWOOD
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GROSSMAN пропонує вам якісні кухонні ножі із серії Wormwood
Кухонні ножі серії Wormwood виконані у стилі справжньої європейської класики. Якщо вашу душу гріють речі, зроблені в стилі старих добрих часів, то ці ножі вам сподобаються.Вкраплення сучасних рішень у цих ножах зроблено акуратно і лише там, де це дійсно необхідно. Дерев'яні рукояті просочені спеціальними смолами, що запобігають їх псуванню від вологи і підвищують їхню довговічність. Ну і ергономіка їх зроблена відповідно до сучасних уявлень. Все ж, кухонні ножі повинні приносити задоволення від їх застосування, а не втомлювати руки свого власника незручними незграбними рукоятями.В усьому іншому кухонні ножі серії Wormwood – справжня кухонна класика, міцна, надійна, ефективна!
Що таке шеф-ніж і для чого він потрібний?
Шеф-ніж є головним ножем на сучасній кухні. Безліч кухарів-професіоналів по всьому світу використовують його як головний робочий інструмент. Адже цим ножем можна робити все, що завгодно:
подрібнювати зелень для салату;
нарізати овочі та фрукти;
обробляти рибу та птицю;
..а також багато іншого.
Нержавіюча сталь 1.4116
Німецька нержавіюча сталь 1.4116 розроблена та виробляється німецьким концерном ThussenKrupp AG. Вона відрізняється дуже вдалим співвідношенням ціни та якості (у істинно європейському розумінні цих слів). Ножі, зроблені зі 1.4116, виходять міцними, надійними, довго залишаються гострими і не іржавіють. В Європі цю сталь досить широко використовують для виготовлення кухонних ножів, столових приладів та медичного інструменту. Тепер кухонні ножі з європейської нержавіючої сталі можна замовити та купити прямо в Україні. GROSSMAN з радістю пропонує вам цю можливість!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grossman |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Шеф-нож |
| Тип паковання | Пластиковий кейс |
| Довжина леза | 200 мм |
| Довжина колодки | 120 мм |
| Марка стали | 1.4116 |
| Маса, г | 206 |
| Загальна довжина | 320 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 806 ₴










