Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Назначение | Кемпинговые |
| Форма | Тунель |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4001690101318 |
| Артикул | 923768 |
| Вес | 2 г |
| Габарити | 220 x 140 x 110 см |
| Габарити упаковки | 78 х 25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø6 мм |
| Цвет | Black/Green |
| Конструкция | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Двомісні |
| Підлога | 190Т Polyethylene (PE) |
| Сезон | Літні |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-чехол для транспортировки |
Информация для заказа
- Цена: 2 688 ₴








