
Ніж метальний 21279-1 white (Grand Way)
302 ₴
- В наявності
- Код: 21279-1 white
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
21279 -1 є типовим метальним ножем. Його листоподібна форма у поєднанні з рукояттю-хвостовиком, позбавленою накладок, є досить популярною і поширеною.
В даному випадку зовнішній вигляд та конструкція є чисто утилітарними, продиктованими практикою та багаторічним досвідом. Рукоять без накладок не боїться ударів об ціль у разі невдалого кидка, а листоподібна форма клинка має відмінну проникаючу здатність. Не дивно, що метальні ножі подібної форми з'явилися сторіччя тому і продовжують використовуватися досі.
Сталь марки 420, з якої виготовлений ніж, також добре підходить саме для метальних снарядів. Вона є досить в'язкою і тому стійка до бічних і ударних навантажень та не є крихкою. До того ж, цей сорт сталі чудово пручається корозії.
У комплекті з ножем йде тканинний чохол та кольорова картонна коробка.Усі характеристики метального ножа 21279 -1 вдало збалансовані, а ціна більш чим доступна. Все це робить його вдалим вибором для всіх бажаючих купити гарний метальний ніж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Колір | Білий |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Метальний |
| Тип паковання | картонна упаковка |
| Довжина колодки | 104 мм |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 92 |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 189 мм |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Ручна робота | Немає |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴



