Ніж складаний WK 06110
Grand Way WK 06110 – недорогий складаний ніж для щоденного використанняУ якості переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із міцної та невибагливої нержавіючої сталі 5Cr15MoV;
компактні габарити у складеному стані;
повністю функціональний клинок довжиною 83 мм;
надійний замок типу Liner Lock;
вдалий дизайн;
доступна ціна.
Ви просто хочете купити недорогий складаний ніж, бо збираєтесь просто користуватись ним щодня? Ви не шукаєте якогось там шику та ексклюзиву, тому не бачите необхідності переплачувати? Але ніж вам потрібен цілком сучасний, зручний, практичний? Та ще й щоби виглядав добре?Зверніть увагу на Grand Way WK 06110. Незважаючи на цілком бюджетну ціну у цьому ножі є всі ознаки сучасного складаного ножа, пристосованого для щоденного використання.По-перше, у цього ножа доволі вдалий тактичний дизайн. Матовий клинок, додатково захищений від корозії та подряпин стійким покриттям Ti-Ni(Titanium Nitride) дуже добре підходить до рукояті з накладками кольору койот (coyote).По-друге пружина ассиста дозволяє легко та швидко розкрити ніж однією рукою, що може стати справжнім порятунком у критичній ситуації.По-третє, з точки зору ергономіки та ефективності використання ніж WK 06110 забезпечений всім набором елементів, які повинні бути у будь-якого поважаючого себе сучасного складного ножа. Наприклад, клинок можна розкрити за допомогою шпеньків або плавника-фліппера, а зворотній скіс обуха з насічкою для упору пальцем додатково розширює варіативність хвату ножа під час складної роботи.Плашки мають текстуру поверхні, яка не тільки виглядає привабливо, але й збільшує зчеплення рукояті з долонею.Таке поєднання самих сучасних технічних рішень у одному бюджетному складаному ножі робить WK 06110 дуже цікавим варіантом справжнього ножа-робочої конячки, що легко знайде своє місце на вашому гаманці.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН) -B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Тип паковання | картонна упаковка |
| Довжина колодки | 119 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Маса, г | 120 |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 202 мм |
| Поверхня леза | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Ручна робота | Немає |
| Твердість сталі, HRC | 56-57 |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴








