Grand Way 220109-1 – практичний складаний ніж з цікавим набором додаткових інструментів:
1. КлинокДовжина клинка – 84 мм, товщина 2,7 мм. Спуски увігнуті. Добре помітне фальшлезо забезпечує гарну проникаючу здатність. Підйом обуху біля руків'я а дозволяє при необхідності впертись в нього великим пальцем і збільшити зусилля на клинок.Матеріал клинка – нержавіюча сталь марки 440С, міцна та добре стійка до корозії. 2. СтропорізПоблизу навершя в руків’ї розташований стропоріз. Цей пристрій допоможе легко розрізати мотузку, дріт, пакувальний шнур або ремінь (у тому числі ремінь безпеки в автомобілі). 3. СклобійУ торцевій частині руків'я розташований склобій. Цей спеціальний пристрій рекомендовано мати при собі кожному автомобілісту. Можливість швидко розбити міцне скло іноді може стати дуже важливою.4. Руків’яРуків’я ножа складається з двох плашок, покритих накладками із пластику. Руків’я ергономічне. Добре лежить у долоні. 5. Замок типу Axis LockЦікавою особливістю ножа є замок типу Axis Lock, добре відомий своєю надійністю та зручністю. Ще не так давно про Axis Lock у ножі бюджетної цінової категорії можна було лише мріяти. Зараз у вас є змога купити Grand Way 220109-1 та на практиці оцінити усі його переваги.6. КліпсаСталева кліпса допоможе розмістити ножа на кишені. Носити ніж саме так дійсно зручно. Якщо ви ще не користувалися цим способом носіння кишенькового ножа - спробуйте обов’язково! Та й витягти з гаманця такий ніж можна дуже легко та швидко. Вам точно не доведеться нишпорити по кишені та шукати, де ж він там подівся.Grand Way 220109-1 можно порадити купити автомобілістам, туристам і просто активним городянам. Цей ніж зручний і практичний, він пропонує багато можливостей за доступною ціною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 84 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Складной |
| Довжина колодки | 121 мм |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 128 |
| Матеріал ручки | Метал, пластик |
| Наявність кліпси | Да |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Поверхня леза | Black Oxide |
| Ручна робота | Немає |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Тип замка | Axis Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴








