
Ніж нескладаний WK 0055 (дамаск) (Grand Way)
974 ₴
- В наявності
- Код: WK 0055 (дамаск)
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж нескладаний WK 0055
Grand Way WK 0055 – елегантний та витончений нескладаний ніж з клинком з дамаської сталі.
Вага ножа всього 47 грамів при довжині клинка 109 мм. Але не у легкості його головна перевага!
Одним з найвизначніших елементів цього ножа є його клинок із справжньої дамаської сталі. Дамаська сталь – це матеріал з унікальним поєднанням якостей, який використовується для виготовлення вишуканих і надзвичайно ефективних ножів. Основні характеристики цієї сталі – це міцність, стійкість до корозії та чудовий декоративний вигляд.
Візерунок дамаської сталі є наслідком багатошарової структури матеріалу, яка виникає внаслідок специфічного процесу виробництва. Кожен шар має свої особливі характеристики, які вносять свій внесок у кінцеві властивості сталі.
Отже, ніж із клинком із дамаської сталі не лише вражає своїм прекрасним зовнішнім виглядом, але й має надзвичайну міцність та довговічність.
Ніж Grand Way WK 0055 може стати шикарним доповненням солідного письмового столу солідної людини, завдяки дуже красивому вигляду та наявності якісного футляру вийде з нього і дуже гарний подарунок.
Також Grand Way WK 0055 можна легко носити із собою. Як ми вже казали, ніж легкий та зовсім не громіздкий. Він оснащений надійними піхвами з системою підвішування, яка дає змогу легко підчепити ніж, наприклад, до поясу. Розміри та вага дозвляють без проблем сховати Grand Way WK 0055 під верхнім одягом і використовувати його як дуже стильний та оригінальний EDC ніж топового класу.
Якщо ви цінуєте елегантність та оригінальність, або підшукуєте гарний ніж на подарунок чи на ваш письмовий стіл, ми також пропонуємо вам звернути увагу на ніж Grand Way 3630 W. Цілком можливо, що він теж вам сподобається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 109 мм |
| Товщина леза | 1 мм |
| Ширина леза | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Нескладаний |
| Тип паковання | картонна упаковка |
| Довжина колодки | 89 мм |
| Марка стали | Дамаск |
| Маса, г | 47 |
| Наявність чохла | Да |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 59-61 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 974 ₴





