Grand Way WK 11013
Складаний ніж Grand Way WK 11013, не лише приваблює своїм витонченим дизайном, але й має цілу низку високих характеристик. Цей ніж поєднує у собі якість виготовлення та естетику вдало підібраних якісних матеріалів і створює дуже приємне враження.
Клинок складаного ножа Grand Way WK 11013 виготовлений із дамаської сталі, яка відзначається не своєю міцністю та здатністю довго утримувати виключну гостроту леза, але й дуже красивою текстурою характерного малюнку. Візерунок дамаської сталі утворений завдяки її багатошаровій структурі, що і забезпечує клинку його високі характеристики.
В усі часи клинки із дамаської сталі були ознакою високого статусу, якості та стилю. Такий ніж не тільки буде різати дуже добре та легко, але й буде чудовим аксесуаром, що додатково підкреслить вашу індивідуальність та вишуканість.
Ніж має руків'я з цінної декоративної деревини, що дуже підходить по стилю до клинка та додає ножу елегантності та краси.
Додаткова інформація про технічні характеристики та особливості ножа Grand Way WK 11013
Замок типу лайнер лок, що забезпечує надійність та безпеку використання. Спосіб розкриття клинка - фліппер, що забезпечує швидке та зручне приведення ножа у робочий стан.
Загальна довжина клинка становить 90 мм. Вага всього ножа складає лише 95 грам, що робить його досить легким та зручним для носіння.
Наявність темлячного отвору з темлячним шнуром з шкіри додає цьому ножу практичності та стилю.
Загалом, складаний ніж з клинком із дамаської сталі – це не лише функціональний інструмент, але й вишуканий аксесуар, та чудовий подарунок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Ширина леза | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | З дамаської сталі |
| Тип паковання | Пластиковий кейс |
| Довжина колодки | 115 мм |
| Марка стали | Дамаск |
| Маса, г | 95 |
| Наявність кліпси | Немає |
| Поверхня леза | Satin Finish |
| Твердість сталі, HRC | 59-61 |
| Тип замка | Liner Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 554 ₴







