Нескладаний ніж Grand Way 16K-2-G
Grand Way 16 K-2-G – недорогий та доступний до вільного придбання зразок тактичного ножа. Його характерними особливостями є клинок форми clip point з антивідблисковим покриттям, міцна рукоять full tang і надійна гарда, що значно підвищує зручність і безпеку використання ножа. При цьому Grand Way 16K-2-G не є холодною зброєю.
Його можна вільно купувати, зберігати та використовувати для похідних та господарсько-побутових потреб. Для цього вам не знадобиться жодних додаткових документів та дозволів.
Прекрасні ріжучі якості ножа Grand Way 16 K забезпечує сталь 440 С. Клинок довго утримує заточування, добре чинить опір корозії.
Клинок форми clip point з розвиненим фальшлезом дозволяє ножу добре колоти, але й ріже Grand Way 16K-2-G анітрохи не гірше.
Рукоять типу full tang забезпечує ножу виняткову міцність і надійно лежить у долоні. Гарда прикриває пальці і не дозволяє руці зісковзнути на клинок. Є на рукояті й отвір для темляка.
Цікавими елементами конструкції ножа є насічка на обусі і великий чойл.
Ніж укомплектований практичними шкіряними піхвами високої якості.
Grand Way 16K-2-G – це цікава модель ножа із привабливими характеристиками. Нержавіюча сталь, суцільнометалева конструкція, надійна рукоять з натуральної деревини – ось ті конструктивні рішення, що роблять його чудовим варіантом ножа для туристів, мисливців та інших любителів активного відпочинку на природі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 130 мм |
| Толщина лезвия | 2 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладной |
| Вид упаковки | цветная картонная коробка |
| Длина рукояти | 112 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Масса, г | 140 |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 242 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Твердость стали, HRC | 57-58 |
Информация для заказа
- Цена: 1 176 ₴











