Ніж нескладаний 2422 KP-G
2422 KP-G – ще один фіксований ніж у класичному мисливському стилі від Grand Way. Подібні ножі були вкрай популярними у США в минулому столітті. Випускалися вони у масі варіацій у досить великих кількостях. Деякі з цих моделей в результаті послужили прототипами для бойових, тактичних, "виживальницьких" ножів. Та й у наш час дуже і дуже багато хто віддає більше уваги солідній красі класики, чим новомодним дизайнам. Якщо і ви належите до таких прихильників ножів у "старому доброму" стилі, вам безперечно варто купити цей нескладний ніж.Grand Way 2422 КР-G – це нескладний ніж, як він є. Його клинок довжиною 135 мм виготовлений з нержавіючої сталі 440С – однієї з найпопулярніших ножових нержавіючих століть ХХ століття. Такі ж класичні матеріали використані і при виготовленні руків’яі – це сталь та стабілізована деревина. Монтаж руків’я всаднийї. Рків’я овальне у перетині, що має перешкодити прокручуванню руків’я в руці під час роботи. Сталеві поліровані больстер та навершя відіграють роль досить надійних упорів для руки. Іншими словами, ніж сидить у долоні комфортно та надійно. У наверші є темлячний отвір.Клинок має форму перехідну від drop point до clip point. Добре помітна рекурва на лезі. Поверхня клинка полірована у дзеркало.Ніж виглядає переконливо, а, завдяки формі клинка, навіть хвацько. І, на відміну від багатьох інших великих фіксованих ножів, цейніж цілком практичний і функціональний. Великий серйозний кллинок, зручне, безпечне руків’я і, при цьому, цілком доступна ціна – достатні аргументи, щоби купити цей фіксований ніж. До речі, подарунок із нього вийде теж гідний.2422 KP-G не є холодною зброєю, про що є офіційний висновок експертизи, копію якого ви можете побачити на сторінці ножа.
У комплекті шкіряний чохол високої якості
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 130 мм |
| Толщина лезвия | 2 мм |
| Ширина лезвия | 33 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладной |
| Вид упаковки | цветная картонная коробка |
| Длина рукояти | 132 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Масса, г | 191 |
| Материал рукоятки | Металл, Дерево |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 262 мм |
| Поверхность лезвия | Mirror Polish |
| Твердость стали, HRC | 57-58 |
Информация для заказа
- Цена: 1 310 ₴











