Нескладаний ніж 2518 TJ-G
Нескладаний ніж 2518 TJ-G доволі недорогий, але якісно зроблений та надійний фікс, який з успіхом можна використовувати для туристичних походів та бушкрафту. Він добре збалансований та міцний (конструкція фул танг). Лезо ножа зроблене з якісної нержавіючої сталі 440С, яка дозволяє йому довго залишатись гострим та не іржавіти. Профіль леза максимально універсальний, ним з успіхом можна колоти, різати, стругати та навіть рубати. Такий ніж стане у нагоді у безлічі похідних справ від розведення багаття до приготування їжі.Накладки руків'я ножа зроблені з міцного та легкого, стійкого до зносу та впливу вологи композиту G10. Приємно шорстка текстура накладок додатково підвищує надійність зчеплення руків'я з мокрою долонею. Самі накладки закріплені гвинтами з прямим шлицем, що значно полегшує можливий ремонт та кастомізацію ножа.На руків'ї розташований темлячний отвір.В комплекті з ножем продаються міцні піхви зі шкіри високої якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 132 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Ширина леза | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Нескладаний |
| Тип паковання | картонна упаковка |
| Довжина колодки | 118 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Маса, г | 208 |
| Наявність чохла | Да |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Поверхня леза | Mirror Polish |
| Ручна робота | Немає |
| Твердість сталі, HRC | 57-58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 378 ₴










