Ніж мисливький 2290 LP-G
2290 LP-G – це нескладний ніж з клинком зі сталі 440 С, який підійде усім, хто захоплюється полюванням або туристичними походами. Цей ніж стане в нагоді для вирішення різних завдань, від приготування елементарних страв похідної кухні до роботи по лагерю. Загальна довжина 260 міліметрів і клинок 135 міліметрів, роблять ніж 2290 LP оптимальним для використання в похідно-польових умовах. Сталь 440 С, при твердості 57-58 одиниць за Роквеллом, забезпечує міцність та зносостійкість та здатність довго тримати гостроту леза. Дизайн ножа максимально простий та навіть утилітарний. Загалом, 2290 LP-G – це досить багатозадачний, робочий ніж без надмірностей. Зручне руків’я є набірною зі шкіри, з больстером та навершям зі сталі. У наверші є отвір під темляк. Ніж 2290 LP-G укомплектований піхвами зі шкіри високої якості, які зручні для поясного носіння та для зберігання його решту часу. Ніж 2290 LP-Gне відноситься до категорії холодної зброї, що і підтверджується експертним висновком, який (за бажанням) ви можете отримати у нашому магазині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 135 мм |
| Толщина лезвия | 2 мм |
| Ширина лезвия | 27 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Охотничий |
| Вид упаковки | цветная картонная коробка |
| Длина рукояти | 125 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Масса, г | 179 |
| Материал рукоятки | Металл, Наборная кожа |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 260 мм |
| Поверхность лезвия | Mirror Polish |
| Твердость стали, HRC | 57-58 |
Информация для заказа
- Цена: 1 411 ₴







