Ніж Овод
Материал накладок рукояти орех
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Саро |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75 мм |
| Товщина леза | 2.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка стали клинка | 65x13 |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Нейлон |
| Обробка ручки | Матова |
| Загальна довжина | 90 мм |
| Сертифікат | <p><span style="color: #0000ff;"><a href="/IMG/ovod.jpg"><span style="color: #0000ff;">Сертифікат ніж Саро Овод</span></span></p> |
| Твердість леза | 55-57 |
| Тип | Не складані |
| Тип клинка | Танто |
| Тип різальної крайки | Гладке лезо |
| Колір клинка | Світлий |
| Колір колодки | Коричневий |
| Колір чохла/ніжний | Чорний |
| Чохол/ножини | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴








