Boker Manufaktur Solingen — ножі найвищого класу! З 1869 року й досі виробляються на фабриці Boker у місті Золінген, Німеччина.
На початку 80-х минулого століття знаменитий збройовий конструктор Двигун армії США Рекс Еплгейт (Rex Applegate, 1914-1998 рр.) у тісній співпраці з Вільямом Евартом Фейрбейрном (William E. Fairbairn, 1885-1960 рр.) винайшов бойовий ніж. Applegate-Fairbairn, який був поліпшеною версією знаменитого ножа Fairbairn-Sykes. Під час Другої Світової війни Еплгейт і Фейрбейрн спільно зусиллями проаналізували слабкі місця ножа Fairbairn-Sykes (напр. злаго вістря клинка, неможливість визначити положення клинка на дотик), результатом цієї роботи над помилками став ніж Applegate-Fairbairn. Компанія Boker випускає різні варіації цього знаменитого ножа.
Спеціальна модифікація оригінального бойового ножа Applegate-Fairbairn, яка присвячена операції «Буря в пустелі» — у світлому камуфляжному забарвленні. Конструкція ножа залишилася без жодних змін, на гарду та гвинти колодки нанесене захисне покриття чорного кольору. Колір колодки змінено на пісочний. Для цієї моделі були зроблені нові піхви з пластику — кайдекс (з кріпленням Тек-Лок), пофарбовані в камуфляжні кольори для пустелі. На кожен ніж нанесено унікальний серійний номер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 150 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 120543DES |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Rex Applegate |
| Довжина клинка, мм | 150 |
| Довжина загальна, мм | 272 |
| Додаткова інформація | Твердість: 58 HRC, Твердість: 58 HRC |
| Комплектація | Ножни (1), Кріплення для піхви (1) |
| Мoдель. | Applegate-Fairbairn Desert, Applegate-Fairbairn Desert |
| Марка стали клинка | 440C |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 440C |
| Матеріал накладки/ручки | Делрин |
| Матеріал руків'я | Делрин |
| Ножі та холодна зброя | Холодна зброя |
| Ножны | Пластикові Kydex |
| Обробка клинка/Покриття | Без покриття |
| Загальна довжина | 272 мм |
| Підкатегорія | Холодна зброя |
| Країна виробник | Германия, Германия |
| Твердість леза | 58 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Пластикові Kydex |
- Ціна: 9 650 ₴



