Серія ножів Nightshade (нічна тінь) — унікальна тим, що матеріалом для виготовлення цих ножів слугує надміцний пластик Grivory. Він набагато твердіший та міцніший, ніж використовуваний раніше Zytel. Ручки цих ножів виготовлені з Кратону. Всі ножі повторюють форму бойових ножів, вироблених Колд Стіл у традиційному сталевому виготовленні. Основна перевага: невидима для металошукачів, легкість, стійкість до корозії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 152 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-92FCAT |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 152 |
| Довжина загальна, мм | 292 |
| Додаткова інформація | Тренувальний, тренувальний |
| Мoдель. | Nightshade, Nightshade |
| Марка стали клинка | Grivory |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Grivory |
| Матеріал накладки/ручки | Кратон |
| Матеріал руків'я | Кратон |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Без покриття |
| Загальна довжина | 292 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 8 |
| Товщина леза | 8 мм |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴





