Спочатку призначення тичкових ножів — це самооборона. Але компанія Cold Steel позиціює серію Urban Edge як ножі для повсякденного використання, придатні не тільки для самозахисту, а й для господарських робіт. Ретельно продуманий дизайн колодки забезпечує зручний і безпечний хват.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 63.5 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-43XL |
| Мoдель. | Urban Edge |
| Марка стали клинка | AUS-8 (8A) |
| Матеріал руків'я | Полімер Kray-ExTM |
| Загальна довжина | 101.6 мм |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
| Чохол/ножини | Пластикові Secure-Ex® |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 940 ₴


