Мисливський ніж у лінійці Fox Knives Military Division. Доступний у двох варіантах — складаному та фіксованому клинку. Широкий клинок із великою різальною крайкою виготовлений з австрійської сталі N690Co (в фіксованому варіанті на зворотному боці клинка є упор із насічками для великого пальця, що робить поводження з ножем ще комфортнішим). Зручна ручка з виїмкою під вказівний палець зроблена доступна у двох варіантах — дерево або мікарта. У складаній версії використовується механізм замикання L.A.W.K.S.® (Lake and Walker Knife Safety), який поєднує в собі лайнерок із запобіжником, а тому надійно фіксує ніж у відкритому положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FX-131 DW |
| Мoдель. | Pro-Hunter |
| Марка стали клинка | N690Co |
| Матеріал руків'я | Дерево |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
| Чохол/ножини | Кожа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 010 ₴



