У перекладі з норвезької мови Gaupe означає «рись». Це багатоцільовий робочий ніж із клинком із тришарової ламінованої сталі, що забезпечує високі показники різання. Ручка виготовлена з традиційного для ножів Helle матеріалу — деревини карельської берези.
Крім усього іншого, ніж Helle Gaupe комплектується шкіряними піхвами з художнім зображенням рисі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helle |
| Країна виробник | Норвегія |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 107 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 507S |
| Гарантія | 12 місяців, 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 107 |
| Довжина загальна, мм | 222 |
| Комплектація | Ножни (1), Серветка (1), Гарантійний талон (1) |
| Мoдель. | Gaupe, Gaupe |
| Марка стали клинка | Ламінована неіржавка |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Ламінована неіржавка |
| Матеріал накладки/ручки | Карельська береза |
| Матеріал руків'я | Карельська береза |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Кожа |
| Загальна довжина | 222 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,1 |
| Паковання | Подарункова коробка, Подарункова коробка |
| Чохол/ножини | Кожа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 050 ₴


