
Ніж Morakniv Fishing Comfort Fillet 155
1 530 ₴
- В наявності
- Код: 23050114
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножі для оброблення риби на філе. Мають зручну нековзну в руках ручку. Клинки виготовлені з холоднокатаної неіржавкої сталі Sandvik 12C27.
У моделях з індексом T зі зворотного боку клинка на обуху розташований серейтор спеціально для чищення риби.
УВАГА! Щоб уникнути появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Проте поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком або гарантійним випадокам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Країна виробник | Швеція |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 155 мм |
| Товщина леза | 1.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13869 |
| Мoдель. | Fishing Comfort |
| Марка стали клинка | Sandvik 12C27 |
| Матеріал руків'я | Пластик + гума |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Немає |
| Чохол/ножини | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴

