Серія кишенькових ножів BlackFox Pocket Knife містить невеликі складані ножі, які елементарно знайдуть своє місце в кишені, на поясі або рюкзаку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black Fox |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 60 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BF-434 ZW, BF-434ZW |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 60 |
| Довжина загальна, мм | 145 |
| Додаткова інформація | Карабін, Карабін |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Pocket Knife, Pocket Knife |
| Марка стали клинка | 440A |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 440A |
| Матеріал накладки/ручки | Дерево |
| Матеріал руків'я | Дерево Zebra |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 145 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 756 ₴


