Kershaw CQC — це серія ножів із дизайном від всесвітньо відомої компанії Emerson. Завдяки універсальній конструкції та клинку з неіржавкої сталі 8Cr13MoV або інструментальної D2 з обробленням стоунвош і сатинованим поліруванням є універсальним інструментом для різноманітних побутових потреб. Колодка ножа зі сталі та склотекстоліту G-10, що має анатомічно вигнутий контур, забезпечує надійний і водночас комфортний хват навіть у вологих руках. Запатентований виступ на обуху (фліпер) або плашка слугують для миттєвого витягання клинка зачепом за кишеню. Завдяки надійності та застосуванню якісних матеріалів ножі Kershaw CQC будуть корисні практично в будь-якій життєвій ситуації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6054BRNBLK |
| Додаткова інформація | 2-позиційна кліпса, скоба Емерсона |
| Мoдель. | CQC |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 680 ₴


