Cryo II — продовження серії ножів Cryo, розроблених дизайнером Ріком Хіндерером. Основна відмінність від попередньої серії — ножі Cryo II більші на 20%.
Ще щойно з'явившись, Kershaw Cryo вже встигли привернути до себе увагу ножової громадськості.
Клинок і ручка ножа мають покриття з карбо-нітриду титану, завдяки якому зменшується знос металу під час використання. Відкриття ножа можна робити як за класичною схемою, шпеньким біля обуха, так і просто надавши на виступ на клинку, так званий «фліпер». Водночас, завдяки запатентованій системі SpeedSafe, клинок витягується без зусиль, блискавично. Лезо фіксується замком Frame Lock. Cryo забезпечені металевою кліпсою, яку можна встановлювати як з одного, так і з іншого боку ножа, для зручності носіння на кишені або ремені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1556TI |
| Дизайнер | Rick Hinderer |
| Довжина клинка, мм | 86 |
| Довжина загальна, мм | 197 |
| Додаткова інформація | 4-позиційна кліпса, система відкривання SpeedSafe® |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Cryo II, Cryo II |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал накладки/ручки | Неіржавка сталь |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | TiCN (Titanium carbo-nitride coating) |
| Загальна довжина | 197 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер, Асист |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
- Ціна: 3 040 ₴




