Назва ножа Cutter (різак) повністю відповідає новій моделі SKIF. Попри компактні розміри, загальна довжина у відкритому положенні становить 20 см — робоча довжина різальної крайки дає змогу впоратися з усіма повсякденними завданнями. Клинок, виготовлений зі сталі 8Cr14MoV з покриттям «стоунвош», відкривається за допомогою двостороннього шпеника та фіксується замком лайнерок. Упор для великого пальця різальної руки забезпечує додатковий контроль під час різання. Матеріал накладок на колодку — склотекстоліт G10. Передбачено отвір під темляк і односторонній кліпс.
Модель доступна з трьома варіантами кольору накладок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif |
| Колір | Оливковий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IS-004OG |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка, мм | 85 |
| Довжина загальна, мм | 200 |
| Додаткова інформація | Кліпса, отвір під темляк |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Cutter, Cutter |
| Марка стали клинка | 8Cr14MoV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr14MoV |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Матеріал руків'я | Сталь/склотекстоліт G10. Колір — оливковий |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | Olive Green |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴






