SKIF Spyke — зручний функціональний ніж для щоденного носіння. Достатня довжина й агресивна форма клинка дають змогу із легкістю як нарізати продукти для «офісної перекуски», так і розкривати коробки. Клинок можна відкрити двома способами: за допомогою шпеника або плавника (фліпера). Клинок виготовлений зі сталі 8Cr13MoV, накладки на ручку з міцного та легкого склотекстоліту G10. Доступно три варіанти колірного виконання накладок. Також у колодці передбачений отвір для кріплення темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif |
| Колір | Помаранчевий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IS-011OR |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка, мм | 90 |
| Довжина загальна, мм | 205 |
| Додаткова інформація | Кліпса, отвір під темляк, фліпер |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Spyke, Spyke |
| Марка стали клинка | 8Cr14MoV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr14MoV |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Матеріал руків'я | Сталь/склотекстоліт G10. Колір оранжевий |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | Orange |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴






