Компактний і легкий ніж SKIF Stylus — чудовий варіант ножа для повсякденного носіння у весняно-літній період. Завдяки формі та розташуванню кліпси модель глибоко розташовується в кишенях одягу. Приведення клинка в робоче положення здійснюється за допомогою двостороннього шпеника. Клинок, зі зручним упором для великого пальця, контрольованої руки, виготовлений зі сталі 8Cr14MoV, а накладки на колодку — з легкого міцного склотекстоліту G10. Також конструкція колодки передбачає кріплення темляка для додаткової фіксації.
Модель доступна з трьома варіантами кольору накладок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif |
| Колір | Оливковий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IS-009OG |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка, мм | 90 |
| Довжина загальна, мм | 205 |
| Додаткова інформація | Кліпса, отвір під темляк |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Stylus, Stylus |
| Марка стали клинка | 8Cr14MoV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr14MoV |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Матеріал руків'я | Сталь/склотекстоліт G10. Колір — оливковий |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | Olive Green |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴






