Мініатюрний складаний ніж KEY KNIFE має форму та розміри звичайного ключа. Його можна носити у зв'язці з іншими ключами. Клинок типу drop-point виготовлений із неіржавкої сталі, витягується за допомогою нігтьового зачепа та фіксується механізмом беклок. Тип різальної крайки — звичайний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sog |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 64 мм |
| Товщина леза | 1.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SOG-KEY102-CP |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 64 |
| Довжина загальна, мм | 102 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Key Knife, Key Knife |
| Марка стали клинка | 420J2 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 420J2 |
| Матеріал накладки/ручки | Неіржавка сталь |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 102 мм |
| Відкривання ножа | Виїмка для нігтя |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 52-54 |
| Тип замка | Back Lock, Back Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 1,4 |
| Паковання | Блістер, Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 442 ₴



