Ніж Alcyone поєднує в собі класичний дизайн компанії Spyderco та високоякісні матеріали. Завдяки листковому профілю клинка різальна крайка має велику довжину, що підвищує його різальні характеристики. Клинок виготовлений із високоякісної сталі CTS® BD1. Також на клинку є фірмовий отвір Round HoleTM, що дає змогу відкрити ніж однією або двома руками. Ручка має каркасну основу з неіржавкої сталі, що забезпечує надійну конструкцію для замка "LinerLock". Ергономічність і впевненість схоплення забезпечують нековзні накладки з матеріалу G10.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 74 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C222GPGY |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Sal Glesser |
| Довжина клинка, мм | 74 |
| Довжина загальна, мм | 179 |
| Додаткова інформація | Отвір під темляк, Отвір під темляк |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Alcyone, Alcyone |
| Марка стали клинка | CTS-BD1 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CTS-BD1 |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Матеріал руків'я | Склотекстоліт G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 179 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,8 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 530 ₴



