
Нож Spyderco Byrd Cara Cara2 FRN Black Half Serrated
1 740 ₴
- В наявності
- Код: 871117
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Cara Cara 2010-го року була схильна до модифікації — була поліпшена загальна ергономіка ножа, заточування змінене на повний клин від обуха, для м'якшого та плавнішого відкривання ручка обладнана бронзовими втулками, а для зручності в носінні — 4-позиційною кліпсою. Як і ножі Spyderco, ножі Byrd тепер є об'єктом системи C.Q.I. (Constant Quality Improvement) — постійного підвищення якості.
Модель обладнана ручкою, виготовленою з нейлону, заповненого скловолокном (FRN). Це матеріал дуже легкий, але водночас надзвичайно міцний. Формується литтям, тому його двоспрямована текстурована поверхня дуже надійно утримується долонею за будь-яких погодних умов.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BY03PSBK2 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 95 |
| Довжина загальна, мм | 217 |
| Додаткова інформація | Отвір під темляк, Отвір під темляк |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Cara Cara2, Cara Cara2 |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал накладки/ручки | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Матеріал руків'я | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 217 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Back Lock, Back Lock |
| Тип різальної крайки | Напівсеррейтор, Напівсеррейтор |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740 ₴


