Кігтеподібна форма клинка ножа Hawkbill своїм корінням йде в рибну промисловість, де було потрібно швидке й ефективне розрізання або розривання мотузок, канатів, мереж тощо. Загнутий кінець леза ножа утримує розрізаний матеріал у напрямку клинка, що робить розрізання безпечнішим і зручнішим. Серейторне заточування, безумовно, підвищує ефективність різання в разі розрізання різних мереж, картону та тканин. Для більшого контролю ножа на обуху та біля основи крайки завбачливо нанесені насічки, що також запобігають зісковзуванню руки в умовах підвищеної вологості. Рельєфна текстурована ручка, виготовлена з ущільненого скловолокном нейлону (FRN), також забезпечує надійність і зручність утримання, а також істотно полегшує ніж. Конструктор ножа Девід Бой створив виїмку в важелі замикання, яка гарантує, що клинок самовільно не складеться, навіть за сильного захоплення ручки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 73 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BY22SBK |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 73 |
| Довжина загальна, мм | 173 |
| Додаткова інформація | 4-позиційна кліпса |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Hawkbill, Hawkbill |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал накладки/ручки | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Матеріал руків'я | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 173 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Тип замка | Back Lock, Back Lock |
| Тип різальної крайки | Серейтор, Серрейтор |
| Товщина клинка, мм | 2,5 |
| Паковання | Блістер, Блістер |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 1 980 ₴



