Chaparral — тип субтропічної жорстколистої чагарникової рослинності, яка поширена в вузькій смузі Тихоокеанського узбережжя Каліфорнії та на півночі Мексиканської нагір'я, на висоті 600-2400 м. Ця рослина має унікальну стійкість, живучість і здатність до самовідновлення. Саме ці властивості хотіли інтерпретувати дизайнери Spyderco в цьому кишеньковому ножі.
Загальними рисами серії Chaparral є характерний "листоподібний" дизайн. Це насамперед так звані "джентльменські" ножі: елегантні, зручні та навіть вишукані EDC. Вони невеликі (до 163 мм у розкладеному стані), легкі (60-65 грамів), здається, що межею їх використання може бути розкриття конверта, але в разі з цією серією, це далеко не так. Форма клинка у формі листа чапараля дуже вдала та навіть універсальна, маючи рівні спуски крайки, а також насічки біля основи обуха для контролю великим пальцем — що дає змогу провести та різати й укол. Серед загальних чинників можна також згадати надійний замок типу Back Lock. Кліпса двостороння, зручно вигнута для стійкого кріплення під час носіння.
Матеріалом для клинка слугує неіржавка порошкова сталь CTS-XHP. Серед технічних характеристик цієї марки сталі варто зазначити прекрасний баланс твердості, легкості, в'язкості, міцності та стійкості до корозії. Твердість сталі клинка становить 60-65 HRc, що є прекрасним показником для EDC ножа. Chaparral легко наточити через вищезгадану в'язкість. Покриття клинка — Satin, що зарекомендувало себе як золота середина в сегменті складаних ножів для щоденного використання. Кріплення осьового гвинта — шайба.
Деякі ножі Chaparral мають дорогі накладки й навіть елементи з перламутру або покриття Raffir Noble. У будь-якому разі накладка прекрасно виконує свої функції, не втрачаючи естетичності зовнішнього вигляду, а в сукупності з насічками на верхній і нижній сторонах клинка, дає максимальний контроль у процесі роботи ножем, без ризику вислизання.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 71 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C152PGY |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 71 |
| Довжина загальна, мм | 163 |
| Додаткова інформація | 2-позиційна кліпса |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Chaparral, Chaparral |
| Марка стали клинка | CTS-XHP |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CTS® XHP |
| Матеріал накладки/ручки | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Матеріал руків'я | FRN |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 163 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Back Lock, Back Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 5 360 ₴



