1990-го року Spyderco сколихнув світ, вивівши на ринок два ножі — Delica и Endura. Їхній успіх пояснюється надійністю конструкції, простотою в експлуатації, відкриванням ножа однією рукою, чого до цього навіть не могли уявити. Вони — два найкращі бестселери Spyderco, і відтоді вони продовжують удосконалюватися. За час присутності Endura і Delica на ринку покращилася їх ергономіка, модифікувалася сталь клинка та постійно збільшувалася показники роботи. Результатом цієї еволюції стали Endura4 і Delica4. В обох моделях тепер гвинтова конструкція, тому чищення стало набагато легшим. Подвійні каркасні напрямні в ручці з неіржавкої сталі роблять ніж міцнішим, водночас не додаючи ваги. Сталь клинка залежить від моделі. На зворотному боці клинка є ребристий упор для пальця, а також 13-міліметрове вікно відкривання ножа. Бронзові втулки пом'якшують відкривання/закривання ножа, а 4-позиційна кліпса може бути встановлена вгорі або внизу ручки, як із правого боку для правші, так і з лівого — для ліворукого користувача.
Модель обладнана ручкою, виготовленою з нейлону, заповненого скловолокном (FRN). Це матеріал дуже легкий, але водночас надзвичайно міцний. Формується литтям, тому його двоспрямована текстурована поверхня дуже надійно утримується долонею за будь-яких погодних умов.
Spyderco Delica 4 зразка 2010-го року знайшла вдосконалений клинок із прямими спусками різальної крайки від самого обуха, а також широкий ряд доступних кольорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Колір | Помаранчевий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 73 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C11FPOR |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Sal Glesser |
| Довжина клинка, мм | 73 |
| Довжина загальна, мм | 181 |
| Додаткова інформація | 4-позиційна кліпса |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Delica, Delica |
| Марка стали клинка | VG-10 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | VG-10 |
| Матеріал накладки/ручки | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Матеріал руків'я | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 181 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Back Lock, Back Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | Жовтогарячий |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 4 320 ₴



