Складаний ніж Spyderco Ikuchi, над дизайном якого працював американський ножовий дизайнер Пол Олександр (Paul Alexander), призначений для щоденного носіння. Модель дістала назву від японського короткого ножа "айкуті" або "айкучі", який найбільше використовувався самураями в 15 століття для нанесення противнику останнього удару. Сатинований клинок виготовлений із порошкової сталі CPM-S30V, має прямі спуски від обуха та витягується за допомогою фліпера. Ніж надійно фіксується у відкритому положенні замком Compression Lock. Передбачена система захисту від випадкового відкриття (detent ball). Накладки колодки виготовлені зі зносостійкого склотекстоліту G-10, ламінованого вуглецевим волокном. Є двостороння кишенькова кліпса глибокого носіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C242CFP |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Paul Alexander |
| Довжина клинка, мм | 83 |
| Довжина загальна, мм | 193 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Ikuchi, Ikuchi |
| Марка стали клинка | CPM-S30V |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM S30V |
| Матеріал накладки/ручки | Вуглецеве волокно, G-10 |
| Матеріал руків'я | Вуглеволокно/G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 193 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Тайвань, Тайвань |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип замка | Compression lock, Compression lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 720 ₴






