Ніж Kapara авторства австралійського дизайнера ножів для щоденного носіння Алісера Філіпса був вперше представлений компанією Spyderco на виставці в Амстердамі 2018 року.
Клинок із плоскою поверхнею та зручним отвором для швидкого відкривання Round HoleTM, виготовлений із американської порошкової сталі CPM-S30V, вирізняється тривалим утриманням заточування та прекрасними антикорозійними властивостями.
Колодка зі скелетонованими пластинами з неіржавкої сталі, що забезпечують структурну міцність і є основою замка Compression LockTM, виготовлена з вуглецевого волокна. Вигин колодки біля основи клинка призначений для поліпшення контролю під час різання.
Беккпейсер ножа червоного кольору символізує його схожість із павуком Kapara (Австралійська вдова), характерною ознакою якого є червона смуга в задній частині спини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Колір | Червоний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 91 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C241CFP |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Alistair Phillips |
| Довжина клинка, мм | 91 |
| Довжина загальна, мм | 210 |
| Додаткова інформація | Отвір під темляк, Отвір під темляк |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Kapara, Kapara |
| Марка стали клинка | CPM-S30V |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM S30V |
| Матеріал накладки/ручки | Вуглецеве волокно |
| Матеріал руків'я | Вуглецеве волокно |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Тайвань, Тайвань |
| Тип замка | Compression lock, Compression lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
- Ціна: 14 040 ₴





