Ніж Spyderco Matriarch випускався у 90-х роках для південноафриканського ринку. Це була трохи зменшена та полегшена версія Spyderco Civilian, одного з найефективніших ножів для активного самооборони.
Нещодавно випущена модель Spyderco Matriarch2 демонструє все той самий S-подібний клинок, що дає змогу, подібно до котячого кігтя, зачеплювати й розрізати об'єкти різної щільності — шкіру, брезент, мережу тощо. Цьому сприяє висококласна японська сталь VG-10 и серейторна заточування крайки.
Spyderco Matriarch2 обладнана ручкою, виготовленою з нейлону, заповненого скловолокном (FRN). Це матеріал дуже легкий, але водночас надзвичайно міцний. Формується литтям, тому його двоспрямована текстурована поверхня дуже надійно утримується долонею за будь-яких погодних умов.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C12SBK2 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Sal Glesser |
| Довжина клинка, мм | 90 |
| Довжина загальна, мм | 213 |
| Додаткова інформація | 4-позиційна кліпса |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Matriarch2, Matriarch2 |
| Марка стали клинка | VG-10 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | VG-10 |
| Матеріал накладки/ручки | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Матеріал руків'я | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 213 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Японія, Японія |
| Тип замка | Back Lock, Back Lock |
| Тип різальної крайки | Серейтор, Серрейтор |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
- Ціна: 6 290 ₴



