Складной нож для ежедневного ношения Spyderco Para 3 FRN Black наділений всіма перевіреними часом характеристиками моделі Para MilitaryTM2 і являє собою ще компактніший і універсальний різальний інструмент. Невеликий сатинований клинок виготовлений зі сталі CTS — BD1N, яка, завдяки додаванню азоту має високу корозійну стійкість і чудову здатність утримувати різальну крайку. Це мартенситна неіржавка сталь від американської металургічної компанії Carpenter Technology Corporation, яка створюється методом вакуумної плавки та є вдосконаленим варіантом сталі CTS-BD1.
З назви ножа вже стає зрозуміло, що накладки колодки Para 3 FRN BLACK виготовлені з композиційного матеріалу FRN (Fiberglass Reinforced Nylon). Нейлон, армований скловолокном, має невелику вагу та міцність, водночас він гнучкіший, ніж склотекстоліт G-10. Оновлена текстура колодки сприяє надійнішому утриманню ножа.
Модель обладнана замком Compression Lock і двостороннім кліпсом глибокого носіння. Є отвір для кріплення темляка.
Spyderco Para 3 FRN BLACK випускається у двох варіантах:
PlainEdgeTM — моделі зі звичайною різальною крайкою.
SpydereEdgeTM — складані ножі із серейторним заточуванням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75 мм |
| Товщина леза | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C223PBK |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Sal Glesser, Eric Glesser |
| Довжина клинка, мм | 75 |
| Довжина загальна, мм | 184 |
| Додаткова інформація | Отвір для темляка, Отвір для темляка |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Para 3 FRN black, Para 3 FRN black |
| Марка стали клинка | CTS-BD1N |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CTS-BD1N |
| Матеріал накладки/ручки | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Матеріал руків'я | FRN |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 184 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Compression lock, Compression lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,6 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
- Ціна: 6 080 ₴


