Лінійка Value - це колекція складаних ножів популярних розмірів в бюджетному ціновому сегменті. Серію представляють 4 ножа: Ambitious (честолюбний), Tenacious (стійкий), Persistence (постійність) і Resilience (стійкість).
Для перенесення на поясі передбачена кліпса, яка має 4 можливих положення встановлення. Таким чином, ніж легко підлаштувати під використання, як праворуких, так і користувачам-лівшам.
Spyderco Resilience - найбільший ніж в лінійці Value, придатний для використання з найбільшим зусиллям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 108 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C142GP |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Eric Glesser |
| Довжина загальна, мм | 238 |
| Довжина клинка, мм | 108 |
| Додаткова інформація | 4-позиційна кліпса |
| Кишенькова кліпса | Чотирьохпозиційна |
| Конструкція осьового гвинта | Шайба |
| Країна походження | США |
| Мoдель. | Resilience, Resilience |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал руків'я | G-10 |
| Матеріал накладки/рукояті | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складні |
| Загальна довжина | 238 мм |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Тип ріжучої кромки | Свічина крайка |
| Довжина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴



