Spyderco Stretch 2 — це EDC-ніж, який є ідейним продовженням моделі Stretch, але з деякими змінами. Усього варіацій у серії дві: Hunter і Straight Spine, різниця полягає у формі клинка.
Клинок у формі Drop point у класичному для Spyderco виготовленні з фірмовим підпальцевим отвором Spider Hole та насічками на початку обуха. А у версії Straight Spine обух прямий, що схожий на клинок моделей Para. А в Hunter він із характерним вигином, що схожий на форму на Kapara, але з прямим вістрям. Витягується клинок традиційно за допомогою підпальцевого отвору та фіксується замком Back lock.
Марки стали розрізняються від моделі до моделі, це може бути і K390, і ZDP-189 або VG-10. Коротко нагадаємо про властивості кожної з них:
— K390 — це німецька інструментальна сталь від фірми Bohler, має високі показники загальної зносостійкості й ударної в'язкості.
— ZDP-189 — це високохромиста, надвисоковуглецева інструментальна сталь найвищої категорії, виробництва корпорації Hitachi Metals (Японія). Має надвисокі показники загальної зносостійкості та утримання гостроти крайки.
- VG-10 — це високовуглецева сталь, легована кобальтом і молібденом. Одна з топових світових сталей із високим показником резистентності корозії та загальної зносостійкості.
Колодка у всіх моделей має однаковий профіль, проте накладки можуть бути виготовлені з різних матеріалів залежно від моделі. Загалом це FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) або склотекстоліт G-10. Кишенькова кліпса може бути встановлена в будь-якому з чотирьох положень. Також у тильній частині колодки є отвір під темляк.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 88 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C90PGRE2 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 88 |
| Довжина загальна, мм | 208 |
| Додаткова інформація | 4-позиційна кліпса, отвір під темляк |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Stretch 2, Stretch 2 |
| Марка стали клинка | ZDP-189 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | ZDP-189 |
| Матеріал накладки/ручки | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Матеріал руків'я | FRN |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 208 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Back Lock, Back Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
- Ціна: 7 400 ₴



