Авторський складаний ніж розроблений дизайнером Фабриціо Сільвестереллі. Цей дизайнер відомий своїми роботами кастомних джентльменських фолдерів.
Клинок виготовлений із дамаської сталі SSCT Damascus і вирізняється унікальним профілем типу Drop Point.
Для вилучення клинка можна використовувати як класичний фліпер, так і вейв.
Накладки на ручку виготовлені з вуглецевого волокна. Крім привабливого зовнішнього вигляду, матеріал легкий і надміцний.
Клинок надійно фіксується замком Frame Lock, а кулькопідшипниковий механізм зменшує фактор тертя під час виходу клинка.
Модель обладнана полегшеною кліпсою глибокого носіння й отвором для темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viper |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VA5948FC |
| Дизайнер | Fabrizio Silvestrelli |
| Довжина клинка, мм | 95 |
| Довжина загальна, мм | 223 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Damascus CF, Damascus CF |
| Марка стали клинка | SSCT Damascus |
| Марка сталі/Матеріал клинка | SSCT Damascus |
| Матеріал накладки/ручки | Вуглецеве волокно |
| Матеріал руків'я | Вуглецеве волокно |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Загальна довжина | 223 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер, Вейл |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 640 ₴






