Ніж Zero Tolerance 0450 виготовлений за мотивами ексклюзивного ножа Zero Tolerance 0454 Limited Edition Lottery, плоду спільного проєкту компанії Zero Tolerance і білорусського дизайнера Дмитрію Сінквіча, який став «Найкращим ножем року» за версією спеціалізованої ножової виставки Blade Show 2013. Клинок ZT0450 виготовлений із порошкової сталі CPM-S35VN, яка має дуже високу зносостійкість. Колодка ножа виготовлена з титанового сплаву з покриттям «стоунвош», має малу вагу, дуже зручну форму та практично не ковзає в руці. Відкривається ніж плавно та легко завдяки системі кулькопідшипників на осі — KVT (Kershaw Velocity Technology), а також вбудованого фліпера. Всі ці особливості роблять ніж ZT 0450 ніж дуже привабливим варіантом для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zero Tolerance |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0450 |
| Дизайнер | Dmitry Sinkevich |
| Довжина клинка, мм | 83 |
| Довжина загальна, мм | 188 |
| Додаткова інформація | Двостороння кліпса |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | 0450, 0450 |
| Марка стали клинка | S35VN |
| Марка сталі/Матеріал клинка | S35VN |
| Матеріал накладки/ручки | Титан |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW Matte |
| Загальна довжина | 188 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | США, США |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
- Ціна: 12 760 ₴






