Основою для розроблення складаного ножа ZT 0460 від ножового майстра Дмитрія Сінкевича послугувала модель ZT 0450CF. Клинок із неіржавкої сталі S35VN витягується за допомогою фліпера та надійно фіксується механізмом фреймок. Передня накладка колодки виготовлена з вуглепластику, задня (титанова) — оброблена за технологією stonewash.
• Запатентована система відкривання KVT.
• Методи оброблення клинка: stonewash, сатинування.
• Кишенькова кліпса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zero Tolerance |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0460 |
| Дизайнер | Dmitry Sinkevich |
| Довжина клинка, мм | 83 |
| Довжина загальна, мм | 191 |
| Додаткова інформація | Клипса |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | 0460, 0460 |
| Марка стали клинка | CPM-S35VN |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM-S35VN |
| Матеріал накладки/ручки | Вуглецеве волокно, Титан |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin, SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 191 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 760 ₴



