Складаний ніж ZT 0462 — це велика версія моделі 0460, розроблена ножовим дизайнером Дмитрієм Синькевич. Клинок із корозійностійкої порошкової сталі CPM 20CV витягується за допомогою Фліпера та надійно фіксується механізмом Frame Lock. Передня накладка колодки виготовлена з вуглепластику, задня (титанова) — оброблена за технологією Stonewash.
• кулькопідшипникова система відкривання KVT (Kershaw Velocity Technology).
• Методи оброблення клинка: stonewash, сатинування.
• Двобічна кишенькова кліпса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zero Tolerance |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 93 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0462 |
| Дизайнер | Dmitry Sinkevich |
| Довжина клинка, мм | 93 |
| Довжина загальна, мм | 225 |
| Додаткова інформація | Двостороння кліпса |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | 0462, 0462 |
| Марка стали клинка | CPM 20CV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM 20CV |
| Матеріал накладки/ручки | Вуглецеве волокно, Титан |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin, SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 225 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 600 ₴




