
Нож ZT 0562CF Hinderer Slicer Carbon Fiber
14 800 ₴
- В наявності
- Код: 17400187
Модель 0562 — черговий результат співпраці компанії Zero Tolerance і відомого дизайнера Ріка Хіндерера (Rick Hinder). Клинок ножа має спуски типу «слайсер», які забезпечують прекрасні показники як під час «тонких» робіт, так і під час силового різання. Клинок дуже легко відкривається за допомогою фліпера завдяки використанню фірмової системи кулькопідшипників KVT Кліпса глибокої посадки робить ніж практично непомітним у кишені штанів. Спеціальна шайба на замку фреймлок оберігає сам замок від ламання та забезпечує надійну фіксацію клинка.
Модель випускається в різних варіантах:
0562 спочатку — з клинком зі сталі ELMAX. Зараз — з клинком зі сталі S35VN. Покриття клинка комбіноване: стоунвош і сатинування. Ручка виготовлена з титану та склотекстоліту G-10.
0562CF — на різних етапах випускалася з клинком зі сталей: Bohler M390 і CTS-204P. У цей час для клинка використовується сталь CPM-20CV. Покриття клинка — комбіноване: стоунвош і сатинування. Ручка виготовлена з титану та вуглецевого волокна.
Модель 0562CF є переможцем Blade Show 2014 в номінації «Найкращий ніж американського виробництва».
Модель 0562TS має більш цікаве колірне рішення клинка. Тепер клинок зі сталі CPM 20CV покритий тигровими смужками, що виділяє цей ніж серед конкурентів.
Модель 0562BLGRY має клинок, виготовлений зі сталі CPM20CV і накладки на ручку чорно-синього кольору, виготовлені з вуглецевого волокна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zero Tolerance |
| Колір | Синій |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0562CF |
| Дизайнер | Rick Hinderer |
| Довжина клинка, мм | 89 |
| Довжина загальна, мм | 201 |
| Додаткова інформація | 2-позиційна кліпса, фліпер, модель обладнана технологією KVT ball-bearing opening |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | 0562, 0562 |
| Марка стали клинка | CPM 20CV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM 20CV |
| Матеріал накладки/ручки | Вуглецеве волокно, Титан |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin, SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 201 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер, Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 14 800 ₴



