Складаний ніж ZT 0609 являє собою зменшену версію оригінального Factory Custom 0606CF від Zero Tolerance і талановитих ножових майстрів Г. Джеймса Мартіна та Метта Мартіна. Клинок виготовлений із корозійностійкої порошкової сталі марки CPM 20CV з різними типами оброблення поверхні — сатинування та Stonewash. Клинок легко та швидко витягується за допомогою Фліпера завдяки кулькопідшипниковій системі KVT (Kershaw Velocity Technology) і надійно фіксується замком Frame Lock. Ручка виготовлена з анодованого титану. Є двостороння кишенькова кліпса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zero Tolerance |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0609 |
| Дизайнер | RJ Martin |
| Довжина клинка, мм | 86 |
| Довжина загальна, мм | 191 |
| Додаткова інформація | Двостороння кліпса |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | 0609, 0609 |
| Марка стали клинка | CPM 20CV |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM 20CV |
| Матеріал накладки/ручки | Титан |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 191 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 240 ₴




