Zero Tolerance 0770 — спрощена та доступніша версія моделі 0777, випущеної обмеженим накладом і відзначеної безліччю нагород.
Клинок, оброблений із використанням технології stonewash, виготовлений із порошкової сталі S35VN. Ручка з вуглецевого волокна надійно лежить у руці.
Завдяки системі SpeedSafe ніж легко відкривається однією рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zero Tolerance |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0770CF |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 83 |
| Довжина загальна, мм | 192 |
| Додаткова інформація | 2-стороння кліпса, система відкривання SpeedSafe® |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | 0770, 0770 |
| Марка стали клинка | S35VN |
| Марка сталі/Матеріал клинка | S35VN |
| Матеріал накладки/ручки | Вуглецеве волокно |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 192 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 360 ₴




