
Небезпечна бритва Boker Elite Carbon SE 2.0
7 430 ₴
- В наявності
- Код: 23730792
Boker Manufaktur Solingen — ножі найвищого класу! З 1869 року й досі виробляються на фабриці Boker у місті Золінген, Німеччина.
Виробництво небезпечних бритв компанією Boker почалося з моменту заснування «Heinr. Boker&Co" в Золінгені 1869 року. З перших днів велика увага приділялася якості матеріалів і продукції, що виготовляється, що принесло бритвам Straight Razor успіх і всесвітню популярність. Після закінчення Другої світової війни виробництво бритв було припинене. Оригінальний каталог Boker USA 1906 року, що зберігся до наших днів, з повним асортиментом небезпечних бритв являє собою найстаріший документ в архіві компанії. Згодом виробництво бритв повернулося. Зараз класичні небезпечні бритви Straight Razor виготовляються в традиційному дизайні, але з використанням новітніх технологій і матеріалів.
Наприкінці 19-го століття небезпечні бритви, вироблені під брендом Boker Elite, користувалися великою популярністю. Компанія Boker вирішила відродити традицію, представивши нову серію бритв, у яких поєднуються екстравагантність, стиль і сучасні технології.
Накладки на ручку бритви Boker Elite Carbon SE 2.0 виготовляються на верстатах із ЧПК з вуглецевого волокна, після чого шліфуються для надання матеріалу особливої текстури та блиску.
Лезо бритви — з вуглецевої сталі, тому виробник рекомендує ретельно просушувати його після використання, обробляти тонким шаром олії для запобігання корозії та зберігати у футлярі.
Постачається в класичній упаковці із сертифікатом справжності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Довжина леза | 66 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 140545 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 66 |
| Довжина загальна, мм | 240 |
| Додаткова інформація | Ширина полотна: 6/8", Ширина полотна: 6/8" |
| Мoдель. | Elite Carbon SE 2.0, Elite Carbon SE 2.0 |
| Марка стали клинка | Вуглецева |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Вуглецева |
| Матеріал накладки/ручки | Вуглецеве волокно |
| Матеріал руків'я | Вуглецеве волокно |
| Ножі та холодна зброя | Бритви |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Підкатегорія | Бритви |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 5.6 |
| Товщина леза | 5.6 мм |
| Паковання | Коробка, Коробка |
- Ціна: 7 430 ₴


