Компактний та міцний ніж скандинавського типу із сучасним клинком із високоякісної нержавіючої сталі марки 8Cr13MoV. Збалансований склад цієї сталі забезпечує тривалу роботу без заточування, хорошу стійкість до іржі та високу міцність, а якісне заводське заточування – впевнений різ.
Відступом від традицій став стрій клинка, у якого спуски починаються від обуха, що забезпечує дуже високу здатність, що проникає. Хвостовик клинка проходить крізь усю рукоятку забезпечуючи конструкції міцність та надійність. Рукоятка виготовлена з тропічного дерева, приємна на дотик, не холодить руку на морозі та стійка до впливу вологи. Для забезпечення комфортної роботи, окрім підпальцевої виїмки, на рукояті нанесено чіпке рифлення. При необхідності ніж можна оснастити темляком, для чого передбачено спеціальний отвір у рукояті. Класичні глибокі піхви мають гнучкий підвіс та пошиті з якісної шкіри.
Якісний та компактний скандинавський ніж для широкого спектру завдань.
Цей ніж не э холодною зброєю. Бо він не відповідає багатьом її ознакам. Одними з ключових параметрів, що свідчать про це, є довжина леза менша за 90 мм та відсутність упору для долоні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand Way |
| Вес с ножнами | |
| Вес | 127 г |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 82 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина рукояти, мм | 100 |
| Дополнительная информация | результаты испытаний твердости стали представлены на фото |
| Марка стали клинка | 8Cr13MoV |
| Материал рукояти | Красное дерево |
| Материал чехла/ножен | Кордура |
| Общая длина | 189 мм |
| Покрытие клинка | Satin Finish |
| Твердость лезвия | 58-59 |
| Тип | Фиксированный клинок |
| Упаковка | цветная картонная коробка |
| Чехол/ножны | Да |
| Ширина | 33 мм |
- Цена: 995 ₴







